Tente sistemleri ve uygulamaları yapmakta olan firmamız, her mekana ve her zevke hitap eden model, renk ve desen  çeşitleri ile Türkiye’nin her ilçede en iyi fiyat ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Tente Türkiye’nin hemen hemen her iş yerinin ve açık havada yazın keyfini sürmek isteyenler müşterilerimiz için çok önemli bir yardımcı unsurdur.

Tente olarak yazın ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Balkon tentesi, teras tentesi , mağaza ve dükkan tentesi ve kafe tentesi gibi bir çok alanda bir çok değişik uygulama ve model mevcut olup , mekanlarınız için en uygun olan tente sistemlerinin seçimi konusunda size yardımcı olmaktayız. Klasik , motorlu tente  ve otomatik tente gibi tüm tente modelleri için hizmetinizdeyiz.

Tente Branda

Firmamız tente branda olarak yazın ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Balkon tentesi, teras tentesi , mağaza ve dükkan tentesi ve kafe tentesi gibi bir çok alanda bir çok değişik uygulama ve model mevcut olup , mekanlarınız için en uygun olan tente sistemlerinin seçimi konusunda size yardımcı olmaktayız.

Ev balkon bahçe işyeri kafe restoran mağaza gibi tüm mekanlar için ve zevkinize uygun bir tente modeli ürün portföyümüzde mutlaka mevcuttur.  Tente branda olarak bugüne dek 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin her ilçe ve semtinde binlerce tente uygulamasını başarı ile gerçekleştirmiş olamaktan mutluluk duymaktayız.

Tente branda olarak mekanlarınıza uygun ve yakışacak açılır kapanır tente sistemine sahip olabilmeniz , sevdikleriniz ya da müşterileriniz ile daha sağlıklı ve keyifli bir ortama sahip olmanız için elimizden gelen maksimum özeni ve itinayı göstererek seçtiniz tente modelini imal edip söz verdiğimiz tarihte tente montajı işlemlerini gerçekleştiriyoruz

Otomatik Tente

Son yıllarda gelişen teknolojinin de yardımı ile eski usul manuel olarak açılıp kapatabilen tente sistemleri küçük ve dayanıklı yeni nesil motor ve elektronik aksamların yardımı ile otomatik olarak açılıp kapanabilir hale gelmiştir.

Uzaktan kumanda ile kısa süre içinden açılıp kapanabilen bu otomatik tente sistemleri eklenebilen bazı sensörleri sayesinde belli iklim koşullarını kendiliğinden algılayarak sizin müdahalenize gerek duymadan kendiliğinden açılıp kapanabilirler.

Tente Fiyatları

Firmamız tente fiyatları kullanılacak tentenin çeşide, büyüklüğüne ve otomatik olup olmadığına göre değişiklik gösterdiğinden sağlıklı olarak tente fiyatları bilgisine, ancak bizim yapacağımız ücretsiz keşif hizmetinin ardından tarafımızca hazırlanıp tarafınıza sunulacak olan bir fiyat teklifi alarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tente fiyatları konusunda en avantajlı fiyatların tarafınıza sunulacağına emin olabilirsiniz.

Tente Çeşitleri

Tente fiyatları alternatif ürünlere göre daha ekonomiktir. Fiyat avantajının yanı sıra tente branda olarak müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığını göstermeye gayret etmekteyiz.

Beğendiğiniz  tente modellerini dilerseniz uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Elektrikli ve motorlu otomatik tente seçeneklerimiz sayesinde daha az zahmetle tentenizi kontrol edebilirsiniz.

Güneş ışınlarının geliş açısına göre tentetin açısını kendinize göre ayarlayabilir ve gölge ortamının günün saatine göre daha da  arttırabilirsiniz. Bu sayede mevsim şartlarının durumuna  göre yazın tadını yaşamaya devam edebilirsiniz.

Tente Kumaşları

Ürünlerimizde en çok tercih edilen kumaş olan akrilik tente kumaşları yurt dışından ithal dünya markası olan kaliteli kumaşlardır. Ucuz olan diğer tente kumaşlarına nazaran çok uzun ömürlüdür, yıkanabilir ve dayanıklıdır. Güneş yağmur gibi iklim şartları için en ideal tente kumaşlarını ve tente motorlarını kullanmakta olduğumuz için müşteri memnuniyetimiz en üst seviyededir.

Tente baranda fiyatları ve motoru tente fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen müşteri hizmetlerini arayınız. Ekibimiz ile birlikte sizler için gölgelendirmeye devam edeceğiz.