Win Tente Uygulamaları

Win tente sistemleri ve uygulamaları yapmakta olan firmamız, her mekana ve her zevke hitap eden model, renk ve desen  çeşitleri ile Türkiye’nin  her ilçede en iyi fiyat ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Win Tente Türkiye’nin hemen hemen her iş yerinin ve açık havada yazın keyfini sürmek isteyenler müşterilerimiz için çok önemli bir yardımcı unsurdur.

Win tente ( vin tente ) firma olarak yazın ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmet vermekteyiz. Balkon tentesi, teras tentesi , mağaza ve dükkan tentesi ve kafe tentesi gibi bir çok alanda bir çok değişik uygulama ve model mevcut olup , mekanlarınız için en uygun olan tente sistemlerinin seçimi konusunda size yardımcı olmaktayız. Klasik , motorlu tente  ve otomatik tente gibi tüm tente modelleri için hizmetinizdeyiz.

Win Tente

Firmamız win tente olarak yazın ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Balkon tentesi, teras tentesi , mağaza ve dükkan tentesi ve kafe tentesi gibi bir çok alanda bir çok değişik uygulama ve model mevcut olup , mekanlarınız için en uygun olan tente sistemlerinin seçimi konusunda size yardımcı olmaktayız.

Vin tente Ev balkon bahçe işyeri kafe restoran mağaza gibi tüm mekanlar için ve zevkinize uygun bir tente modeli ürün portföyümüzde mutlaka mevcuttur. İzmir tente olarak bugune dek 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin her ilçe ve semtinde binlerce tente uygulamasını başarı ile gerçekleştirmiş olamaktan mutluluk duymaktayız.

Tente olarak mekanlarınıza uygun ve yakışacak açılır kapanır tente sistemine sahip olabilmeniz , sevdikleriniz ya da müşterileriniz ile daha sağlıklı ve keyifli bir ortama sahip olmanız için elimizden gelen maksimum özeni ve itinayı göstererek seçtiniz tente modelini imal edip söz verdiğimiz tarihte tente montajı işlemlerini gerçekleştiriyoruz

Win Tente Fiyatları

Tente fiyatları alternatif ürünlere göre daha ekonomiktir. Fiyat avantajının yanı sıra tente olarak müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığını göstermeye gayret etmekteyiz.

Beğendiğiniz  tente modellerini dilerseniz uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Elektrikli ve motorlu otomatik tente seçeneklerimiz sayesinde daha az zahmetle tentenizi kontrol edebilirsiniz.

Güneş ışınlarının geliş açısına göre tentenin açısını kendinize göre ayarlayabilir ve gölge ortamının günün saatine göre daha da  arttırabilirsiniz. Bu sayede mevsim şartlarının durumuna  göre yazın tadını yaşamaya devam edebilirsiniz.

Win Tente Modelleri

Win Tente Avantajları

Son yıllarda gelişen teknolojinin de yardımı ile eski usul manuel olarak açılıp kapatabilen tente sistemleri küçük ve dayanıklı yeni nesil motor ve elektronik aksamların yardımı ile otomatik olarak açılıp kapanabilir hale gelmiştir.

Uzaktan kumanda ile kısa süre içinden açılıp kapanabilen bu otomatik tente sistemleri eklenebilen bazı sensörleri sayesinde belli iklim koşullarını kendiliğinden algılayarak sizin müdahalenize gerek duymadan kendiliğinden açılıp kapanabilirler.

Vin Tente Bakımı

Firmamız tente fiyatları kullanılacak tentenin çeşide, büyüklüğüne ve otomatik olup olmadığına göre değişiklik gösterdiğinden sağlıklı olarak tente fiyatları bilgisine, ancak bizim yapacağımız ücretsiz keşif hizmetinin ardından tarafımızca hazırlanıp tarafınıza sunulacak olan bir fiyat teklifi alarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tente fiyatları konusunda en avantajlı fiyatların tarafınıza sunulacağına emin olabilirsiniz.

Win tente son derece zarif ve şık bir üründür. Güzelliği sadeliğinde gizlidir. Şıklık , pratik kullanım ve  fonksiyonelliği bir arada birleştiren bu güneşlik sistemi , binalara, konutlara ve mekanlara daha modern ve çağdaş bir görünüm  katmaktadır. Win tente kapalı iken az yer kaplar binanın görüntüsünü gözü yormadan güzelleştirir . Kasetli tente ve Ayaklı tente sistemleri gibi açık alanlarda kullanımı mümkün değildir, bir duvara monte edilmesi gereklidir.

  • Kompakt şık tasarım dekoratif bir üründür
  • Uzun ömürlü ve pratiktir.
  • Alüminyum döküm parçalar ve profiller ile dayanaklı ve güçlüdür.
  • Elektrostatik toz boya kullanılmaktadır
  • Yay sistemi ile rüzgara karşı mukavemet gösterir.
  • Kademeli olarak ayarlanabilir ve eğim verilebilir. (0-180 derece )
  • Dilerseniz uzaktan kumandalı motor ile otomatik olarak alçılır kapanır
  • Güneş sensörü ve rüzgar ve  kullanılarak kendinden açılıp kapanabilir.
  • Sattler Marka İthal Kumaş ,Geniş Renk ve desen seçenekleri